Denizli Apart Daireler | Fiyatları

Denizli deki apart daireler ve fiyatlarının bulunduğu platform

Denizli Özel Kız Yurtları ve Apartları Hakkında

Denizli 500.000 merkez nüfusu ile Ege’nin en büyük şehirlerinden biridir. Şehrimizde bulunan PAMUKKALE ÜNİVERİTESİ’NİN (http://www.pau.edu.tr) şehirimizin büyümesine ve gelişmesine büyük katkıları olmuştur. Yaklaşık 50.000 öğrenci ile üniversitemiz her geçen gün büyükmektedir. 2014-2015 öğrenci sayılarımız aşağıda verilmiştir:

pamukkale

FAKÜLTE: 28181
YÜKSEKOKUL: 1551
MESLEKYÜKSEKOKULU: 15231
ENSTİTÜ: 3731
TUS: 251
GENELTOPLAM: 48945

Bu yıl artan kontenjanlar ile toplam sayı neredeyse 50.000’i bulması beklenmektedir. Ancak 50.000 öğrenciyi barındıracak yurt ve apart ne yazık ki hala devlet tarafından sağlanamamıştır. En yakın zamanda eski yargül kız yurdunun devlet yurduna çevrilmesi, kampüs içinde yapılan yeni yurt binaları sorunu biraz azaltmasına rağmen tam bir çözüm olamamıştır. Öğrenciler apart ve yurt bulmakta zorlanmaya başlamışlardır. Bu aşamada devreye denizli yurtlar sitesi ve denizli özel kız yurtlar sitesi girmektedir. Bu iki sitede öğrencilerin işlerini tam anlamıyla çözmesede, yardımcı olmaktadır.

Özel yurt ve apartlar ile öğrenciler sorunlarını her ne kadar çözmüş gibi görünsede asıl problem bu hizmetin ücretsiz olarak devlet tarafından verilememesidir.

Denizli Özel Kız Yurtları neden bu kadar tercih ediliyor?

Bunun en büyük sebebi denizli ilinde meydana gelen bazı olayların kişileri “apart”kelimesine karşı soğutmuş olmasıdır. ANCAK ilimizde işini gayet güzel yapan bir çok apart bulunmaktadır. Özellikle sitemize eklediğimiz apartların çoğu gerçekten apartlarında kalan öğrencilere kendi kızları gibi ilgi göstermekte ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu yurt ve apartları sitemizde topladık isteyenler bu linkten http://www.denizliyurtlar.com detaylı bir şekilde inceleyebilirler.